Peolauad, toitlustus, catering Lõuna-Eestis

  Esita  tellimus !

Peo- ja ürituste pidamiseks soovitame:


2Do - sünnipäevad, suve-ja talvepäevad, motivatsioonisündmused

Korraldame sündmusi, et saaksite tänada, tunnustada, inspireerida ning tugevdada koostööd oma klientide ja äripartneritega või tähistada elamusterohkelt sünnipäeva. Õnnestunud sündmusel on selge eesmärk, läbimõeldud ja originaalne kontseptsioon ning viimistletud detailid, millest moodustub kvaliteetne ja tulemuslik tervik.
2Do aitab luua elamusi!

Tutvu  2DO OÜ veebilehega www.2do.ee


Sepa talu

Sepa talu asub Võrumaal, Rõuge lähedal, Haanja looduspargi servas, Tilgu külas.  Sepa talu pakub eelkõige elamust, aga on võimalik pidada ka üritusi, seminare ja koolitusi. Peoruumis on 62 kohta. Märkimata ei saa jätta, et  sepatöö demonstratsioon pakub teile ja teie külalistele erakordse ja meeldejääva elamuse. Mis võiks olla veel huvitavam sellest, kui sepp sepistab sünnipäevalapsele kingituse või noorpaarile õnneraua külaliste silme ees. Sellega olete te saanud teha kingituse ka oma külalistele.Suvel võimalus telkida ning kasutada lõkkeplatse. Olemas on suitsusaun ja tünnisaun.

Sepa talu koduleht

 

 

Seedri puhketalu

Seedri Puhketalu asub Võru maakonnas Rõuge vallas Horsa külas. Seedri puhketalus on suurepärane võimalus mitmesuguste ürituste korraldamiseks.  Suvel saab supelda meie pisikeses tehisjärves.

Külalistemaja õdusas kaminasaalis on võimalik pidada nii konverentse kui ka pidulikke üritusi (kuni 100 inimest).

Külastajatel on võimalik rentida nii soome - kui ka tünnisauna. Saunamajas on hubane kaminaruum, kus on mõnus väiksema seltskonnaga koos olla.

Seedri puhketalu koduleht

 

 

Saunamaa - Enne õhtul söömata, kui saunas käimata

 

Saunamaa Võrumaal on kui omaette saunaküla, mis pakub nautimiseks erinevaid saunasid oma võlude ja eripäradega. Teil on võimalus hinnata saunade leili ning koguda teadmisi nende ajaloost.

Koobassaun, suitsusaun, kümblustünn, soome saun, indiaani saun, eesti saun on need saunad, mida täna pakkuda saame, kuid on palju uusi, mis ootavad vaid valmimist.

Saunamaa on koht kuhu tulla, kui soovid korraldada firma üritust, sünnipäeva, planeerid perega puhkust või lihtsalt sõpradega olemist, koos mõnusa leili ja majutusega.

Saunamaa koduleht